Nicea, stolica Riwiery Francuskiej. Przepiękna metropolia nad błękitną zatoką Morza Śródziemnego. Niegdyś miejsce wypoczynku arystokracji z całego świata, dziś przyciąga turystów spragnionych słońca, doskonałej kuchni i luksusu. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Życie nocne, plaża, romantyczne zaułki starego miasta, galerie sztuki i butiki topowych projektantów – wszystko na wyciągnięcie ręki.

Jay Hotel to komfortowy kameralny obiekt, który łączy prywatność domu i luksus hotelu. Elegancki i wyrafinowany, uosabia Francuską Riwierę od 20 lat. Jego twórcą jest Jay Gatsby, który przez pewien czas zamieszkiwał w hotelu. W wyrafinowanym, szykownym wystroju wnętrza Jay oferuje wyjątkowa atmosferę, którą możesz poczuć wszystkimi zmysłami. Zrelaksuj się na meblach wykonanych z miękkich materiałów, takich jak skóra i aksamit, słuchaj jazzowej muzyki w tle i wreszcie rozkoszuj się zapachem bursztynowych perfum. Hotel usytuowany nie daleko plaży z dala od ruchu ulicznego. To spokojne miejsce na relaks aby odetchnąć morską bryzą.

Jay zamiast standardowych pokoi oferuje przestronne apartamenty. Ciesz się pobytem w stylu szalonych lat dwudziestych dostosowanym do Twojego dobrego samopoczucia. To jest twój dom z dala od domu.

W pobliżu znajduje się świetna restauracja, która oferuje możliwość spróbowania lokalnych francuskich dań kuchni śródziemnomorskiej. Organizowane są w niej wieczorki tematyczne.