CASA MAZZONI - idealne miejsce na wypoczynek i zwiedzanie Toskanii. Gospodarzem tego miejsc jest Angelo. To On dba o zabytkową winiarnię, mleczarnię oraz ogród, w którym uprawiane są ekologiczne warzywa i owoce. Angelo mieszka w Toskanii od 27 lat i zabierze Cię w podróż pokazując niezwykłe i nieodkryte miejsca. Małe średniowieczne wioski i winnice. Na miejscu czeka Cię wiele atrakcji. Dom położony jest na jednym z najpiękniejszych wzgórz regionu Maramma. Słynie z ładnych i dużych plaż oraz czystego morza.


Pokoje

Pokoje urządzone w rustykalnym toskańskim stylu

- Internet Wi-Fi;
- telewizor plazmowy, lodówka;
- klimatyzacja, ekspres do kawy;
- łóżeczka i krzesełka dziecięce;
- ręczniki, suszarka, prysznic, toaleta;


W hotelu
- parking
- leżaki i parasole;
- restauracja, bar;
- basen widokiem na Toskanię;

Tradycyjna kuchnia toskańska, serwuje domowe produkty m.in. oliwę, chleb czy makaron. Podczas pobytu gospodarze zapewniają śniadania i kolacje.

Śniadanie: bogaty bufet śniadaniowy z gorącymi i zimnymi napojami, sokami owocowymi, płatkami śniadaniowymi, słodyczami, różnymi rodzajami pieczywa, wędlin i serów. 

Kolacja: dania przygotowywane są z oryginalnych i sezonowych produktów, domowych makaronów i sosów, sugestywnych przystawek przygotowanych z dbałością o każdy szczegół.

   CASA MAZZONI

    Zależy od Ciebie!
    Warszawa - Chopina

    już od 3200 zł/os.

Drodzy Podróżnicy, prezentujemy przykładową ofertę, która jest inspiracją do przygotowania własnego planu podróży. Termin, długość  pobytu, rodzaj transferów i program pobytu zawsze przygotowujemy wspólnie, dopasowując program do Waszych oczekiwań.