W BAIXA HOUSE poczujesz się jak w domu. To idealne miejsce na wakacje w Lizbonie! 13 apartamentów w najbardziej centralnej, historycznej części stolicy Portugalii, skąd można cieszyć się jej całym urokiem. Każdy apartament ma swoją własną tożsamość i nosi nazwę lizbońskiego ogrodu.

Apartamenty

BAIXA HOUSE oferuje wyjątkowy rodzaj zakwaterowania z codziennym sprzątaniem i śniadaniem, ze stałym wsparciem i wszelkim komfortem, którego podróżny może potrzebować.
Gustownie urządzone wnętrza, które zawierają wiele tradycyjnych elementów portugalskiego rzemiosła. Każdy apartament ma swoją nazwę w lizbońskim ogrodzie, który inspiruje jego wystrój wnętrz.
Apartamenty wakacyjne wyposażone są w kuchnię, pokój dzienny i łazienkę. Możesz wybrać apartament z jedną, dwiema lub z trzema sypialniami.

Lizbona

Miasto, w którym nie można się nudzić. Komunikacją miejską można dostać się w każdy zakątek miasta. Warto też wynająć samochód i pozwiedzać okolice Lizbony oraz przepiękne plaże. W Lizbonie mamy sprawdzonych przewodników, którzy służą pomocą. Wieczorem dużo się dzieje. Imprezy w porcie, restauracje otwarte do późnych godzin nocnych. Lizbona potrafi oczarować swoimi zabytkami oraz atrakcjami, klimatem egzotycznego miasta, doskonałą kuchnią, w której królują świeże ryby i owoce morza.

   BAIXA HOUSE

    Zależy od Ciebie! 
    Warszawa - Chopina

    już od 4700 zł/os.

 

Drodzy Podróżnicy, prezentujemy przykładową ofertę, która jest inspiracją do przygotowania własnego planu podróży. Termin, długość  pobytu, rodzaj transferów i program pobytu zawsze przygotowujemy wspólnie, dopasowując program do Waszych oczekiwań.