Lyttos Beach - Grecja Kreta

Lyttos Beach to hotel zlokalizowany w Grecji na Krecie. Przeznaczony dla rodzin z dziećmi!

Znajdziesz tu najnowocześniejszy park wodny z 8 dużymi zjeżdżalniami wodnymi, ogromną konstrukcją zabawki wodnej, aby dzieci mogły cieszyć się przez cały dzień, specjalne gry i zabawy wodne dla dzieci w każdym wieku nawet dla niemowląt, a także rodziców którzy pokochają spędzać cały dzień w parku!

Programy treningowe dla dzieci w wieku 5 lat, na wszystkich poziomach - początkujący, zaawansowany, klubowy, turniejowy. Współpracujemy z Tobą, aby ulepszyć Twoją technikę i strategię, aby grać wydajniej i zyskać profesjonalną orientację w grze.

Dla dorosłych graczy na dowolnym poziomie zapewniamy partnerów sparingowych. Gracze z Greece National League, Tennis Europe, ITF, WTA i ATP będą dostępni.

Tutaj możesz cieszyć się szeroką gamą zabiegów i masaży, wykonanych przez najlepszych specjalistów i najwyższej jakości produktów. Spa obejmuje 12 gabinetów do masażu i terapii oraz pokój relaksacyjny. Znajdziesz tu również kryty basen z podgrzewaną wodą, wanną z hydromasażem, sauną, łaźnią turecką i prysznicem z zimną wodą. Dzięki pełnej gamie usług ukierunkowanych na Twoje dobre samopoczucie i zdrowie, Lyttos Beach Spa jest idealnym miejscem, aby zadbać o siebie!